top of page

Sipariş verirken nelere dikkat etmeliyim?

Öncelikle üye olurken dolduracağınız üye formunun eksiksiz ve güncel bilgiler içermesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Siparişiniz sonrasında doğacak herhangi bir sorunda müşteri temsilcilerimiz, üyelik bilgilerinizdeki iletişim bilgilerinizden yararlanarak sizinle irtibata geçecektir. Siparişiniz, girmiş olduğunuz e-posta adresinize pdf belge olarak gönderilecektir. Herhangi bir sorun yaşanmaması e-posta adresinizin doğru ve kullanılabilir bir adres olmasına dikkat etmelisiniz.

Nasıl sipariş verebilirim?

Sitemiz üzerinden sipariş verebilmeniz için öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra satın almak istediğiniz ürünün sayfasına giderek katılacağınız gruba katıl / satın al ya da “Sepete Ekle” butonuna basarak, ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. Daha sonrasında “Sepetim” e tıklayarak, sistemin size soracağı ödeme bilgilerinizi yazıp siparişinizi verebilirsiniz. Ya da hemen kayıt ol seçeneği ile hemen kayıt olabilirsiniz.

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerinizin e-posta yolu ile dijital belge olarak gönderilecektir.

Siparişimi verdim, bundan sonra ne olacak?

Siparişiniz sorunsuz bir şekilde sistemimize ulaştıktan sonra, sitemize üyelik oluştururken kullandığınız email adresinize tarafımızdan siparişinizin detayını belirten bir mail ve bir de dijital dosyanız pdf halinde gönderilecektir. Belge içerisindeki yönlendirmeleri takip ederek telegram grubumuza katılma isteği göndermelisiniz. Ödemelerinizi Visa, Visa Electron ve Mastercard kredi kartları, Banka Havalesi seçeneklerinden birisi ile yapabilirsiniz.

İade Bilgileri

Kayıt olmuş olduğunuz Online Fitness Kampı programını dilerseniz eğitimler başlamadan önce iptal edebilirsiniz. Eğitimler başladıktan sonra iptal etmek isterseniz; kayıt için ödediğiniz ücretin ya%50’si beslenme eğitimi ve kitapçık %50’si ise spor dersleri (16 adet) şeklindedir. İptal etmek istediğiniz an itibariyle, müşterinin yapılmış olan derslere katıldığı kabul edilir ve ödenen aylık miktardan ya da bir kaç aylık toplu üyelik yapıldıysa 1 aya tekabül eden miktarın içerisinden düşülerek bizimle paylaşacağımnız hesap numarasına iade edilir. Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

bottom of page