top of page

Sizlerin ve bizim güvenliğimiz bizim için çok değerlidir. Kullanım koşullarımızla tarafınıza sunulacak bilgiler, bizim tarafımızdan işlenecek bilgilerin korunmasına yöneliktir. 

Aşağıda yer alan bilgilendirme, hüküm ve koşullar kişisel bilgilerin korunması, fikri ve sınai haklar ve bunlara ilişkin yasal düzenlemelere tabidir.

Tarafınıza ait bilgileri saklayabiliriz, bu bilgiler; üye kayıt sürecindeki bilgiler, ilerideki hizmetler için alınacak diğer bilgiler, rezervasyonlarınız, siteye giriş çıkış belgeleriniz ve diğer iletişim bilgilerini kapsamaktadır. Saklanan kişisel verileriniz isteğiniz doğrultusunda imha edilir.

 

Genel internet kullanımında cookie kullanımı ile bilgi edinme, bilgisayarınız ve IP adresiniz, işletim sisteminiz bizde saklı olacak şekilde ilerdeki iletişimimiz için kullanabileceğimizi bildirmek isteriz.

 

Siteyi kullanma durumunuzda cookie kullanımına izin vermiş bulunuyorsunuz. Kişisel bilgilerinizi girerek bilgilerin transfer depolama veya işlemeye tabi tutulacağını kabul etmiş bulunmaktasınız.

 

Tarafınızca sunulacak tüm bilgilerin yürürlükte bulunan mevzuat uyarınca büyük bir gizlilikle korunacağını beyan ederiz.

 

Bilgiler alındığında yetkisiz erişimlerin engellenmesi için çok ciddi tedbirler alacağımızı belirtmek isteriz. Bu bilgileri korumak ve güvenliğini sağlamak için elimizden gelen çabayı göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

 

Sizden alınan bilgileri aşağıdaki şekillerde kullanacağımızı beyan ederiz;

1.     Almış olduğunuz paketlerin, tarafınıza göndermekle yükümlü olduğumuz sözleşme ve bilgilendirmenin size ulaştırılabilmesi.

2.     Site içeriğinde siz ve bilgisayarınız için en uyumlu şekilde bir sunum sağlamak.

3.     Sitede yer alan hizmetlerle ilgili yapılan değişikliklerde bilgilendirme yapmak.

4.     Hizmetlerin interaktif özellikleri ile ilgili katılımınızın sağlanması.

5.     Ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve taleplerinize uygun olarak ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz fırsatlar, ürün ve hizmet bilgileri ile alakalı tarafınıza gönderilecek bildirimler.

Bu hükümler başka şirket ya da kuruluşlarla dolandırıcılığın engellenmesi amacı ile 3. partilerle paylaşılabilir.

 

Buradaki sorumluluklar kapsamında, her bir kişi için paylaşılan bilgiler nedeniyle sorumluluğumuzun olmayacağını beyan ederiz.

İşbu platform aracılığıyla erişilen her türlü ses ve görsel telif haklarına tabidir. Kişiler tarafından bu ses ve görsellerin bir kısmının veya bütününün izinsiz olarak kaydedilmesi ve/veya paylaşması telif haklarının ihlaline sebep olur.

Bu Gizlilik ve Güvenlik Hükümleri Türkiye Cumhuriyeti Yasaları ve Uluslararası ilgili mevzuata tabi olup, ihtilaf halinde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.

 

Buradaki tüm Gizlilik ve Güvenlik politikasında yapılacak değişiklikler bu sitede ilan edilecek, tarafınızla paylaşılacacaktır.​

bottom of page